Kurumsal

TARİHÇE

Yenipazarlı İnşaat ve Ticaret A.Ş; 1989 yılında Nazilli’de inşaat mühendisi İbrahim Yenipazarlı tarafından kurulmuştur.
   İbrahim Yenipazarlı, 1967-1989 yılları arasında Mühendislik ve Müteahhitlik faaliyetlerini bireysel olarak sürdürmüş, 1989 ylında kurumsallaşarak Yenipazarlı İnşaat ve Ticaret A.Ş ile faaliyetlerine devam etmiştir.
   Şirketimiz yoğun olarak; proje, taahhüt ve mühendislik hizmetlerini, Aydın, Nazilli, Kuşadası, Davutlar ve Güzelçamlı’da sürdürmüş ve sürdürmeye devam etmektedir.
   Bugüne kadar şirketimiz tarafından yaklaşık 3.500 adet konut inşaatı tamamlanmıştır.

MİSYONUMUZ

  Yenipazarlı İnşaat ve Ticaret A.Ş olarak Misyonumuz;
   Mühendislik ve mimarlık bilimlerindeki teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak daima yüksek kaliteli projeler ve inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.
     Çevreci çalışma anlayışımız ve teknolojinin kazandırdığı imkanlarla hazırladığımız örnek projeler referanslarıyla, inşaat sektöründe lider bir yapı firması olmayı hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Yenipazarlı İnşaat A.Ş., kuruluşundan bu yana ‘insana saygı’ ya dayanan yönetim anlayışı ile, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaatlarıyla, gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.
    İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen; şehrin, bölgenin ve ülkenin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
   Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratıyoruz.