Politikalarimız

KALİTE POLİTİKAMIZ

 Yenipazarlı İnşaat A.Ş olarak Kalite Yönetim anlayışımız,
•   ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Şartları ile tam uyumlu Kalite Yönetim Sistemi uygulamamızı sürdürerek,
•   Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına dair analizlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak,
•   Eğitimi, kalitenin temini için değişmez bir şart olarak benimseyerek,
•   İşçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre konularında gerekli önlemlerin alınmasını ve sorumlulukların yerine getirilmesini sağlayarak,
•   Tüm çalışanlarının; benim işyerim dediği, Kalite Yönetim Sistemine katılımın şirketin her kademesinde olduğu, insanların güven duyduğu ve hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyen bir kuruluş olmayı benimsemektir.

ÇEVRE POLİTAKIMIZ

Yenipazarlı İnşaat A.Ş olarak Çevre Politikamız gereği dolaylı veya dolaysız yollardan çevreye zarar verilebilecek tüm etkilerden kaçınmak için doğaya ve doğal yaşama uygun sistem ve malzemeleri kullanmaya gayret ediyoruz.
   Tüm projelerimiz ekonomik gelişmeler doğrultusunda çevre korumaya dair yayınlanmış kanun hükümlerine uygundur.
   Ayrıca tüm çalışanlarımızı, çevreyi koruma ve daha da yaşanılır hale getirme konusunda kendini sorumlu hissetmesi için gerekli bilgilerle eğitiyoruz.
   Yönetim politikalarımız çalışanlarımızı, alt yüklenicilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda ve olası çevre kirliliği tehlikelerine karşı gereken hassasiyeti göstermeye özendirecek şekilde düzenlenmiştir 

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

  Yenipazarlı İnşaat A.Ş,
Şirket yönetim kadrosundan, şantiye kadrosuna kadar tüm ekibinin sağlıklı ve güvenli şartlarda çalışabilmeleri için gerekli olan İş Güvenliği Politikasını özenle uygulamaktadır.
   Bu politikayla büyük ölçüde zaiyat ve yaralanmaları engellemeyi başaran şirketimiz, kaza ve riskleri analiz edebilme beceresine sahip eğitimli personelleri ile titiz bir iş süreci sürdürmektedir. 
   Tüm çalışanlarına aynı hassasiyetle yaklaşan şirketimiz, çalışanlarımızın maruz kalabilecekleri potansiyel tehlikelerin tanımlandığı, periyodik olarak değerlendirildiği, ilgili standart, kanun ve yönetmeliklere uygunluğunun kontrol edildiği bir çalışma ortamı sağlamaktadır.